*שרות אישי ומקצועי *מחירים מעולים *אמינות *קנייה מאובטחת

אודות

»
אודות

לאחר שנים ארוכות של ניסיון בתחום השיווק הסיטונאי, במטרה להוות פלטפורמה איכותית, נוחה וזולה לקניות ברשת. לצורך כך ריכזנו עבורכם את המגוון הגדול ביותר של מוצרים מכל הסוגים ומכל המותגים, על מנת לאפשר לכם לקבל את התמונה הרחבה ביותר על ההיצע בשוק, להקל עליכם לבחור מתוכו את הפריט המתאים לצרכיכם ולכיסכם ולקבל הכל באספקה ישירה עד הבית.

 

לנו באחיאל מוצרי חשמל לבית חשוב באופן אישי להביא לכם את המגוון הגדול ביותר במחיר המשתלם ביותר, אך חשוב לא פחות שתקבלו שירות יעיל ואדיב בזמינות גבוהה. לשם כך העמדנו עבורכם צוות מיומן ומקצועי ש'חי ונושם' את כל המוצרים וישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת הפריט המתאים ביותר עבורכם.

 

אנו באחיאל מוצרי חשמל לבית עומדים מאחורי כל מוצר ומוצר שאנחנו מוכרים ולכן אנו עובדים רק עם יבואנים רשמיים בעלי תחנות שירות בפריסה ארצית, כך שתקבלו אחריות מלאה ונגישה עבור המוצרים שרכשתם. בנוסף אנו מהווים עבורכם "אחריות כפולה" ומתחייבים לעמוד לרשותכם בכל בעיה שתיווצר מול הספקים.

 

אנו באחיאל מוצרי חשמל לבית לא נחים לרגע ודואגים להתעדכן כל הזמן במוצרים החדשים בשוק ובמחירים המשתנים על מנת  שנוכל להביא לכם את המחירים הטובים ביותר בשוק.

 

אנו בטוחים שתיהנו מהשימוש באתר, ומאחלים לכם קניה נעימה ובטוחה.